Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Stanach Zjednoczonych
|
Konkurs Kuratoryjny z biologii
|
Szkolny Skills Challenge Fundacji MG13 Marcina Gorkata
|
Konkurs Piosenki Angielskiej "W świecie bajek"
|
W kategorii klas 4-6: |
Finalista- Tobiasz Kręcicki |
1 miejsce- Maksymilian Dobrowolski |
Kategoria klas 0 - III: |
1 miejsce- Igor Kusz |
|
2 miejsce- Franciszek Domalik |
1 miejsce - Anna Talarczyk i Antonina Adamska |
2 miejsce- Zofia Miniatorska |
Konkurs Kuratoryjny z informatyki
|
3 miejsce- Mikolaj Golebiewski |
2 miejsce - Julia Kanigowska i Antonina Kołodziejska |
W kategorii klas 7-8: |
Finalista- Tobiasz Kręcicki |
|
3 miejsce - Aneta Kucharska i Emilia Wasilewska-Tylko |
1 miejsce- Iga Rozbicka |
|
Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Koszykówce Chłopców
|
oraz wyróżnienie - Julia Socha i Liliana Sochacka |
2 miejsce- Paulina Rogaczewska |
XIV Megaolimpiada Wiedzy z Przyrody
|
I miejsce i awans do finałów miejskich: |
Kategoria klas IV - VIII: |
|
Laureat- Igor Kusz |
Jakub Bareła |
1 miejsce - Maria Żurek |
Konkurs Kuratoryjny z języka niemieckiego
|
|
Maciej Socha |
2 miejsce - Marianna Gałkowska |
Finaliści: |
Konkurs Kuratoryjny z matematyki
|
Eugeniusz Arciszewski-Mielewczyk |
2 miejsce - Ewa Bednarz |
Amadeusz Daraż |
Finalista- Dagmara Poleszak |
Oskar Kłoczko |
3 miejsce - Julia Włodarczyk |
Jan Derenda |
|
Leon Domalik |
|
Jan Kaliszczak |
XIV Megaolimpiada Wiedzy z Matematyki
|
Maciej Głowacki |
IX Międzyszkolny Konkurs Origami
|
Kamil Kuc |
Laureat- Jan Skwiercz |
Maksymialian Nehrebecki |
2 miejsce na poziomie klas IV- Natalia Sikorska |
Tobiasz Kręcicki |
Finaliści: |
Wiktor Pedrycz |
3 miejsce na poziomie klas VI-VIII- Lena Piękosz-Grabowska |
|
Mikołaj Mierzejewski |
Jakub Gasiński |
|
Konkurs Kuratoryjny z języka angielskiego
|
Antoni Piasek |
Aleksander Bojanowski |
|
Laureat- Olek Bojanowski |
|
|
|
Finaliści: |
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
|
Rejonowe Mistrzostwa Gdyni w Siatkówce Chłopców
|
|
Alex Barczak, |
Wyróżnienia |
3 miejsce: |
|
Antonina Bojanowska, |
Kategoria Maluch: |
Jakub Bareła |
|
Wacław Kobus, |
Julia Włodarczyk |
Jakub Gasiński |
|
Tobiasz Kręcicki, |
Kategoria Młodzik: |
Maciej Socha |
|
Dagmara Poleszak, |
Marianna Skowronek |
Aleksander Bojanowski |
|
Paulina Rogaczewska, |
Kategoria Adept: |
Leon Domalik |
|
Iga Rozbicka |
Iga Rozbicka |
Wiktor Pedrycz |
|
Maciej Socha |
|
Oskar Kłoczko |
|
|
Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych
|
Eugeniusz Arciszewski-Mielewczyk |
|
XIV Megaolimpiada Wiedzy z języka polskiego
|
Laureat 1 miejsca- Marianna Skowronek |
Maciej Głowacki |
|
1 miejsce- Mikołaj Stachowiak |
Laureaci 2 miejsca: |
|
|
|
Zuzanna Kizielewicz |
Mistrzostwa Gdyni w Pływaniu Indywidualnym Chłopców
|
|
Wielki Maraton Czytelniczy
|
Artur Śliwiński |
5 miejsce- Maksymilian Dobrowolski-styl dowolny |
|
Klasy I-III |
Zofia Miniatorska |
6 miejsce- Sebastian Walasek- styl dowolny |
|
Laureat- Marysia Rochowicz |
|
6 miejsce- Franciszek Domalik, Jerzy Makowski- styl klasyczny |
|
Finaliści: |
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny
|
7 miejsce- Antoni Piasek- styl motylek |
|
Maja Reszel |
Wyróżnienia: |
7 miejsce- Maksymilian Ostrowski |
|
Ewelina Lala |
Konrad Wielochowski |
11 miejsce- Cezary Panufnik- styl grzbiet |
|
Karolina Bernacka-Mielewczyk |
Tobiasz Kręcicki |
|
|
Julia Kanigowska |
|
Mistrzostwa Gdyni w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt
|
|
Julia Has |
|
3 miejsce- Hanna Bednarczyk- styl grzbiet |
|
Klasy IV-VIII |
|
4 miejsce- Marianna Gałkowska- styl dowolny |
|
Laureci: |
|
5 miejsce- Julia Rochowicz- styl dowolny |
|
Natalia Sikorska |
|
5 miejsce- Martyna Nowak- styl dowolny |
|
Marianna Skowronek |
|
6 miejsce- Olga Wietek- styl dowolny |
|
Finaliści: |
|
8 miejsce- Aleksandra Panufnik- styl motylek |
|
Mieszko Skrobol |
|
13 miejsce- Lena Pawłóczenko- styl klasyczny |
|
Olga Wietek |
|
|
|
Zosia Zagórska |
|
Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce
|
|
Nina Ziemianowicz |
|
4 miejsce: |
|
Ewa Bednarz |
|
Maciej Głowacki |
|
Albert Szymczak |
|
Aleks Barczak |
|
Jan Skwiercz |
|
Leon Domalik |
|
Julia Włodarczyk |
|
Eugeniusz Arciszewski-Mielewczyk |
|
|
|
Oskar Kłoczko |
|
Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS
|
|
Oskar Dąbrowski |
|
Klasa IV |
|
Jak Derenda |
|
Laureaci: |
|
Kamil Kuc |
|
Mikołaj Stachowiak -2 miejsce |
|
Mateusz Kozdroń |
|
Zuzanna Kizielewicz - 6 miejsce |
|
|
|
Maria Żurek- 9 miejsce |
|
|
|
Matylda Tylicka- 10 miejsce |
|
|
|
Malwina Kutysz - 10 miejsce |
|
|
|
Natalia Poleszak- 13 miejsce |
|
|
|
Tomasz Basir- 13 miejsce |
|
|
|
Klasa V |
|
|
|
Laureci: |
|
|
|
Sonia Klaus- 6 miejsce |
|
|
|
Oskar Reszel- 8 miejsce |
|
|
|
Mikołaj Mierzejewski- 10 miejsce |
|
|
|
Kiara Stempień- 10 miejsce |
|
|
|
Zofia Zagórska- 11 miejsce |
|
|
|
Szymon Głuchowski- 12 miejsce |
|
|
|
Ignacy Turek- 12 miejsce |
|
|
|
Marcelina Szukalska- 13 miejsce |
|
|
|
Marika Chaber- 15 miejsce |
|
|
|
Zofia Buchcic- 15 miejsce |
|
|
|
Marcin Kupis- 15 miejsce |
|
|
|
Ewa Bednarz- 15 miejsce |
|
|
|
Klasa VI |
|
|
|
Laureaci: |
|
|
|
Mateusz Mikołajczyk |
|
|
|
Klasa VII |
|
|
|
Laureaci: |
|
|
|
Jan Derenda- 9 miejsce |
|
|
|
Kaszmir Figura-Schoenhals-11 miejsce |
|
|
|
Tobiasz Kręcicki- 11 miejsce |
|
|
|
Barbara Mirkowicz- 11 miejsce |
|
|
|
Oskar Dąbrowski- 14 miejsce |
|
|
|
Amadeusz Daraż- 14 miejsce |
|
|
|
Antonina Bojanowska- 15 miejsce |
|
|
|
Mateusz Kozdroń- 15 miejsce |
|
|
|
Klasa VIII |
|
|
|
Laureaci: |
|
|
|
lex Barczak- 4 miejsce |
|
|
|
Nina Gordon- 6 miejsce |
|
|
|
Jakub Bareła- 7 miejsce |
|
|
|
Paulina Rogaczewska- 7 miejsce |
|
|
|
Aleksander Bojanowski- 9 miejsce |
|
|
|
Dagmara Poleszak- 9 miejsce |
|
|
|
Maciej Socha- 9 miejsce |
|
|
|
Wacław Kobus- 10 miejsce |
|
|
|
Iga Rozbicka- 11 miejsce |
|
|
|
Oskar Kłoczko- 12 miejsce |
|
|
|
Eugeniusz Arciszewski-13 miejsce |
|
|
|
Weronika Bucior- 15 miejsce |
|
|
|
|
|
|
|
IV Wojewódzki Konkurs Oratorski w Języku Angielskim
|
|
|
|
Wyróżnienie- Anna Ciągło |
|
|
|
|
|
|
|
Konkurs recytatorski dla klas 0-3
|
|
|
|
Klasa 0 |
|
|
|
Laureaci: |
|
|
|
Natasza Jentczak |
|
|
|
Matylda Mańska |
|
|
|
Felicja Szafraniec |
|
|
|
Klasa 1 |
|
|
|
Laureaci: |
|
|
|
Gaia Kraska |
|
|
|
Antonina Adamska |
|
|
|
Klasa 2 |
|
|
|
Laureaci: |
|
|
|
Antonina Kołodziejska |
|
|
|
Iga Węgrowicz |
|
|
|
Julia Kanigowska |
|
|
|
Klasa 3 |
|
|
|
Laureaci: |
|
|
|
Julia Barczak |
|
|
|
Maria Rochowicz |
|
|
|
Pola Listwan |
|
|
|
|
|
|
|
Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego The Big Challenge
|
|
|
|
Etap rejonowy |
|
|
|
Poziom 1 |
|
|
|
II miejsce- Sonia Klaus |
|
|
|
V miejsce- Mikołaj Stachowiak, Marcelina Szukalska |
|
|
|
Poziom 2 |
|
|
|
2 miejsce- Mateusz Mikołajczyk |
|
|
|
5 miejsce- Zofia Miniatorska |
|
|
|
Poziom 3 |
|
|
|
1 miejsce- Maksym Kucharski, Antonina Bojanowska, Tobiasz Kręcicki |
|
|
|
4 miejsce- Kaszmir Figura- Schoenhals |
|
|
|
5 miejsce- Maja Drozd |
|
|
|
Poziom 4 |
|
|
|
2 miejsce- Maciej Socha |
|
|
|
5 miejsce- Alexander Bojanowski |
|
|
|
|
|
|
|
Wielki Mistrz Głoskowania dla klas 0-3
|
|
|
|
Laureat z klasy 0- Oliwia Formella |
|
|
|
Laureat z klasy 1- Nikodem Łosin |
|
|
|
Laureat z klasy 2- Juliusz Kasjaniuk |
|
|
|
Laureat z klasy 3- Vincent Gajdamowicz |
|
|
|